Zabawa ANDRZEJKOWA

Dnia 27 listopada czyli we środę odbyły się Andrzejki dla uczniów naszej szkoły. Cała zabawa odbywała się w dwóch grupach : grupą 1 były klasy I-IV natomiast grupa 2 w której my uczestniczyłyśmy składała się z klas V-VIII.

 

W pierwszej grupie dla młodszych dzieci odbyły się super animacje ,które były prowadzone przez kilka zaproszonych osób .Dzieci mogły super spędzić czas podczas zabaw oraz rozgrywek .Mieli także możliwość nauczenia się kilku wspaniałych, wesołych tańców .Młodsi mogli się wcielić w bohaterów z bajek i nie tylko .Bardzo zachwycali się wzajemnie swoimi strojami oraz rekwizytami .Po zabawie zmęczone ale szczęśliwe i zadowolone dzieci wpierw udały się do sali gdzie czekał na nich słodki poczęstunek ,a potem z wielkim uśmiechem na twarzy pobiegli do swoich rodziców ,opowiadając jak świetnie udała się zabawa.

W drugiej grupie dla młodzieży odbyło się wiele zabaw np. krzesełka , a także wiele fajnych i wesołych tańców takich jak: Belgijka .Starsi absolwenci naszej szkoły mogli wczuć się w rolę DJ i puszczać nam znane przeboje .Zabawa trwała w najlepsze .Wszyscy utworzyli wielkie koło i tańczyli do muzyki .W niektórych piosenkach tworzyliśmy długi ,,pociąg’’ łącząc się za ręce. Pod koniec zabawy my również jak młodsza grupa dostaliśmy słodki poczęstunek.

Wszystkie osoby z obu grup były bardzo szczęśliwe i zadowolone .Zabawa udała się w 100% . Myślimy ,że warto by było powtórzyć taką wspaniałą imprezkę.

Bardzo dziękujemy naszym Nauczycielom oraz wspaniałej Pani  Dyrektor za poświęcony czas dla nas czyli dla uczniów.

Pracę wykonały  uczennice z klasy 6 :Paulina Skrzek oraz Julia Misiura