Konkurs kolęd

Tegoroczny konkurs kolęd i pastorałek miał inną formę niż zazwyczaj, ale może to i dobrze, bo mogliśmy sprawdzić się na nowych płaszczyznach. Godne podziwu jest ogromne zaangażowanie Rodziców i Uczniów o czym świadczą przesłane na konkurs filmiki z nagraniami kolęd, pastorałek i piosenek świątecznych.

W tym roku szkolnym w konkursie wzięło udział 20 uczniów w dwóch kategoriach wiekowych kl. I-III oraz kl. IV-VIII. Jak zawsze będziemy wyłaniać laureatów trzech pierwszych miejsc oraz przyznawać wyróżnienia.   Jurorzy (P. Dyrektor Renata Jadam Lechowicz, P. Monika Szatko , S. Urszula i P. Magdalena Ziółkowska) mają twardy orzech do zgryzienia, bo wszystkie prezentacje są piękne. Zapraszamy jak zwykle do głosowania na ulubionego wykonawcę, który otrzyma Nagrodę Publiczności. Przy każdej prezentacji jest numer uczestnika, prosimy aby głosować wysyłając numer na adres konkurskoled20@gmail.com. Wystarczy w wiadomości wpisać tylko numer uczestnika. Można oddać tylko jeden głos, ale w tym roku może głosować każdy - w szkole głosują tylko uczniowie i nauczyciele więc tu mamy większe możliwości. Uczestnicy konkursu nie mogą głosować na siebie, ale mogą zagłosować na koleżankę czy kolegę. Głosujemy do końca grudnia. O wynikach konkursu na Nagrodę Publiczności powiadomimy Państwa poprzez dziennik elektroniczny, pozostałe wyniki zostaną opublikowane na stronie internetowej szkoły już wkrótce.  Bardzo dziękujemy wszystkim  Uczniom, Rodzicom i Nauczycielom, którzy zaangażowali się w to, aby nasz VII Szkolny Konkurs Kolęd mógł się odbyć. Dziękujemy P. Dyrektorowi Gminnego Ośrodka Kultury w Śmignie za ufundowanie nagród. Zapraszamy do obejrzenia prezentacji.

Filmik klasy I-III

Dominik Bujak, Piotr Matyjas

ex aequo Klaudia Pikusa, Izabela Szczebak

wyróżnienie: Julia Misiura

Wszystkim bardzo gratulujemy i mamy nadzieję do zobaczenia za rok.