Dzień Rodziny

RODZINNA NIEDZIELA...  

         W niedzielę 12.06.2016r. odbył się w naszej szkole festyn z okazji corocznego Dnia Rodziny.

Na początku wystąpili rodzice, którzy w zabawny sposób przedstawili swoją wersję wiersza J. Tuwima pt. "Rzepka". Następnie uczniowie poszczególnych klas przedstawili śmieszne scenki dotyczące rodziny.

Było również wiele atrakcji dla dzieci dużych i małych - dmuchana zjeżdżalnia, trampolina. Dużo emocji dostarczyły nam zawody zorganizowane przez p. D. Janusa   (ubijanie białek, przeciąganie liny, bieg w workach i inne). Chwile napięcia zapewniło nam losowanie cennych nagród, które można było wygrać po wcześniejszym zakupieniu losów.

        Organizatorzy zadbali również o atrakcje kulinarne, zapewniając nam kiełbaski z grilla, watę cukrową, popcorn oraz przepyszne ciasta.

          Moim zdaniem Dzień Rodziny był bardzo udany - pogoda dopisała, humory również, a najważniejsze było to, że mogliśmy ten dzień spędzić w (dużym) gronie rodzinnym.

 

                                                                             /JAKUB W. kl.IV/

 

 

DODATKOWO kilka zwięzłych opinii innych uczniów:

 

"Ja oceniam Dzień Rodziny jako bardzo udaną imprezę. Podobały mi się wszystkie skecze i występy taneczne. Były też różne fajne atrakcje takie, jak loteria, trampolina. Tylko zjeżdżalnia była trochę >nawiedzona

 

"Każda klasa z naszej szkoły przygotowała krótkie przedstawienie. Podobały mi się wszystkie, choć najbardziej przedstawienie, które przygotowali rodzice - było ciekawe i śmieszne. Wszystkie dzieci świetnie się bawiły, ja także.  Było to wspaniałe niedzielne popołudnie."

 

"Dzień Rodziny mi się nie podobał, ponieważ to dzieci powinny wystąpić pierwsze. Nie podobała mi się też loteria. Moim zdaniem nie było fajnie stać w kolejce sześć razy i nie zakupić losu. Nie w porządku była ilość różnych konkursów dla rodziców, w porównaniu z tym, co było dla dzieci.

Uważam, że impreza była średnia."

 

 

"Całość była interesująca, ale najbardziej podobała mi się trampolina. Można było na niej robić nawet salta w tył. Mnie to cieszyło.

Podobał mi się również występ rodziców, bo był śmieszny. Zabawne były też scenki klasy V oraz VI."

 

 

" Moim zdaniem na Dniu Rodziny było bardzo fajnie, ponieważ przygotowano nam wiele atrakcji. Najbardziej podobały mi się: trampolina, zjeżdżalnia, malowanie twarzy. Podobali mi się również moi koledzy i koleżanki, którzy przedstawiali skecze i super tańczyli różne tańce. Rodzice zainscenizowali "Rzepkę", z której można było się uśmiać. Można też było wygrać nagrodę za kupiony los w loterii fantowej.

Jednym słowem było ekstra! "

 

 

         Wnioski na przyszłość nasuwają sie same, bo najważniejsze jest zdanie tych najważniejszych, tj. dzieci! Ile osób, tyle opinii... To zrozumiałe, ale nie będzie zbagatelizowane. Ważne, że się wspólnie bawimy, wspólnie uczymy i z sobą wspólnie spędzamy wolny czas.

 

Zapraszamy do galerii