Międzyszkolny Konkurs Czytelniczy

Międzyszkolny Konkurs Czytelniczy dla uczniów kl. II-III

16 maja Oliwia z kl. II oraz Madzia i Kamil z kl. III reprezentowali naszą szkołę w Międzyszkolnym Konkursie Czytelniczym organizowanym przez Szkołę Podstawową w Brniu. 27 zawodników najpierw indywidualnie pisało trudny test ze znajomości trzech lektur, potem zespołowo odgadywało "zakłamania" w ilustracjach a na koniec prezentowało poziom głośnego czytania. Wszyscy byli bardzo dobrze przygotowani. Tym samym udowodnili, że nie tylko czas wolny można przyjemnie spędzać przed telewizorem, czy komputerem. Jest mnóstwo nowych i ciekawych książek tylko trzeba po nie sięgnąć. Dzięki nim można się też doskonale bawić, rozwijać i przeżywać wiele emocji.

Madzia w kategorii pięknego czytania pokonała 26 konkurentów i uzyskała tytuł MISTRZA CZYTANIA. Gratulujemy!!!