Wtorek, 2018-01-23

Fernandy, Jana

KLASOWY KONKURS NA "KLEKSOWĄ" OPOWIEŚĆ"

Jesteś tu: » Strona główna - Aktualności szkolne » KLASOWY KONKURS NA "KLEKSOWĄ" OPOWIEŚĆ"

KLASOWY KONKURS NA "KLEKSOWĄ" OPOWIEŚĆ"

Po klasowej lekcji kleksografii wszyscy uczniowie klasy IV mieli za zadanie napisać własne opowiadanie  do swej ilustracji z kleksów .

Wszyscy świetnie się z tego wywiązali - do tego stopnia, że postanowiliśmy w drodze konkursu (20.11.2014) wybrać najciekawsze prace i umieścić na nasze szkolnej stronie internetowej.
W komisji zasiedli koledzy - uczniowie klasy VI (Ania i Justyna), klasy V (Julia, Weronika i Nikodem) i klasy IV (Oliwia i Martyna). To oni głosowali i zadecydowali, że najciekawsze są opowiadania: Magdaleny Marciniec i Roksany Krawiec. To był efekt pierwszej tury konkursu, druga tura nastąpi w poniedziałek i do wymienionych wyżej opowiadań  dołączone zostaną dwa kolejne.
           TEKSTY DO PRZECZYTANIA NA LINKU: "TWÓRCZOŚĆ NASZYCH UCZNIÓW" - bo to przecież prace twórcze naszych czwartoklasistów!