Wtorek, 2018-06-19

SZKOLNY OPŁATEK

Jesteś tu: » Strona główna - Aktualności szkolne » SZKOLNY OPŁATEK

SZKOLNY OPŁATEK

Dwa dni przed 24 grudnia zapanował w naszej szkole świąteczny nastrój.

Wszyscy uczniowie od samego rana szykowali się w swoich salach lekcyjnych do klasowych Wigilii. W przerwach wędrowali po szkole z opłatkami i składali sobie nawzajem oraz nauczycielom świąteczne życzenia.

Po zajęciach uczniowie, pracownicy szkoły oraz zaproszeni na tę szczególną okazję rodzice zgromadzili się na sali gimnastycznej, by wspólnie powitać Bożą Dziecinę. Przewodnicząca SU wprowadziła wszystkich w atmosferę refleksji i zaprosiła do obejrzenia przedstawienia jasełkowego, tradycyjnie przygotowanego przez uczniów klasy pierwszej. Najmłodsi wywołali uśmiech i wzruszenie na twarzach swoich rodziców i bliskich.

Przewodnicząca symbolicznie przełamała się z Panią dyrektor opłatkiem życząc  wszystkim pracownikom szkoły, rodzicom, koleżankom i kolegom– radosnych,  ciepłych i rodzinnych świąt Bożego Narodzenia oraz zdrowia i spełnienia wszystkich marzeń w 2015 roku.