Środa, 2018-04-25

Jarosława, Marka

Szkolny Przegląd Kolęd i Pastorałek

Jesteś tu: » Strona główna - Aktualności szkolne » Szkolny Przegląd Kolęd i Pastorałek

Szkolny Przegląd Kolęd i Pastorałek

28 stycznia odbył się w naszej szkole I Szkolny Przegląd Kolęd i Pastorałek.

Uczestnicy byli oceniani w dwóch grupach wiekowych- klasy I-III oraz klasy IV-VI. Konkurencja była duża a jury miało trudne zadanie. Poziom był bardzo wyrównany. Wśród uczniów młodszych najwięcej punktów uzyskali i zajęli miejsca:

I  duet Julia Czosnyka i Paulina Skrzek (kl. I);

II (równolegle) Julia Misiura, Dominika Jasnosz, Dominik Didycz (kl. I);

III (równolegle) zespoły: Aleksandra Schab i Aleksandra Marcinek (kl. II) oraz Oliwia Podraza, Katarzyna Bujak i Justyna Szegda (kl. III).

W grupie starszych uczniów bezkonkurencyjna była Julia Marcinek (kl. V), która wykonała piosenkę bożonarodzeniową w języku angielskim i oczywiście zajęła I miejsce.

II miejsce zdobył duet Nikola Pytel i Patrycja Świątek (kl. IV) a III Roksana Krawiec(kl. IV).

Zwycięzcy i pozostali uczestnicy oprócz gromkich braw otrzymali pamiątkowe dyplomy i drobne nagrody rzeczowe.

Gratulujemy i już dziś zapraszamy do udziału w kolejnej edycji.