Czwartek, 2018-06-21

Wybory Miss

Jesteś tu: » Strona główna - Aktualności szkolne » Wybory Miss

Wybory Miss

W ostatni poniedziałek (9.03.2015), w związku z minionym właśnie Dniem Kobiet, w naszej szkole odbyły się wybory na Małą Miss i Miss 2015.

Jury w 6-osobowym składzie  - trzech uczniów i troje nauczycieli- oceniało nie tylko urodę dziewcząt. Małe kandydatki na miss walczyły w takich konkurencjach jak: przenoszenie książki na głowie, przysiady na czas oraz zasób wiedzy ogólnej. Pretendentki na"Misski" , których było zaledwie trzy (niestety, żadnej z klasy VI) konkurowały ze sobą tylko "na polu" wiedzy.
         Po gorącej naradzie jury zdecydowało, że Małą Miss 2015 zostaje Jagoda P., a Miss 2015 - Martyna B.
         Mimo tego, że to wydarzenie zagościło po raz pierwszy w naszej szkole, wiele osób liczy na to, że stanie się już tradycją. Miło się bawiło!
         A może wśród męskiej części naszych uczniów dałoby się wyłonić jakiegoś Mistera...?
         To, oczywiście w ramach propozycji  do przemyślenia dla żeńskiej części.

Pamiętajmy, jednak, że nie uroda świadczy o człowieku - a przynajmniej , nie ta zewnętrzna!