Wtorek, 2018-10-16

KONKURS ŚWIĄTECZNY

Jesteś tu: » Strona główna - Aktualności szkolne » KONKURS ŚWIĄTECZNY

KONKURS ŚWIĄTECZNY

W świąteczny nastrój włączyliśmy się już w połowie marca, przystępując dorodzinnego      I Konkursu na "Najciekawszą ozdobę wielkanocną", zorganizowanego przez Panią Sołtys wsi Łukowa , K. Jaworską.

Dlaczego ''rodzinny konkurs"? "Rodzinny", ponieważ nad wykonaniem ozdoby mogły pracować nawet trzy pokolenia - dzieci, rodzice, dziadkowie.
Nie zabrakło ciekawych pomysłów. Było ich niemało. Formy: od płaskich do przestrzennych, swoimi świątecznymi barwami i wielkanocnymi elementami, przyciągały wzrok.
Komisja nauczycieli z p. Sołtys na czele miała twardy orzech do zgryzienia - było wiele wątpliwości co do słuszności wyboru najlepszych nagrodzonych prac. Zresztą, należy podkreślić hojność organizatora, ponieważ oprócz najciekawszych nagrodzonych trzech ozdób i trzech nagrodzonych wyróżnień,symboliczne nagrody otrzymali wszyscy pozostali uczestnicy konkursu.
     W nagrodzonej szóstce znaleźli się: Julia Marcinek (kl.V),Roksana Krawiec (kl.IV), Aleksandra Marcinek (kl.III), Karolina Płaczek (kl.I),Paulina Skrzek (kl.I) i Jakub Kukla (kl.I).
     Wszystkim "Artystom" serdecznie gratulujemy pomysłowości, wkładu pracy i ... chęci!
     Im i ich Rodzinom życzymy zdrowych i kolorowych - jak ich ozdoby - Świąt Wielkiej Nocy.