Wtorek, 2018-11-13

Arkadii, Krystyna

„Najsilniejszy motyl świata i magiczne drzewo"

Jesteś tu: » Strona główna - Aktualności szkolne » „Najsilniejszy motyl świata i magiczne drzewo"

„Najsilniejszy motyl świata i magiczne drzewo"

11 maja uczniowie klas I – III uczestniczyli w spektaklu  pt. „Najsilniejszy motyl świata i magiczne drzewo".

Przez ponad godzinę wszyscy mieliśmy nie lada okazję towarzyszyć, jak to w  różnych bajkach bywa,  postaciom  dobrym i złym. Wędrując  z nimi po fantastycznych krainach  dowiedzieliśmy się, co w życiu jest ważne. Główny bohater pokazał  nam, że szczera, prawdziwa przyjaźń jest zawsze w cenie. Przyjaciel to ktoś oddany, bezinteresowny i gotowy poświęcić swoje marzenia. Każdy chciałby mieć Motyla za przyjaciela, ale czy każdy by potrafił być taki jak ON?

Dodatkowym atutem spektaklu był jego charakter – interaktywny. Widzowie rozmawiali z bajkowymi postaciami i wyjątlowo aktywnie, spontanicznie pomagali im w podejmowaniu trudnych decyzji.

Wróciliśmy do szkoły bardzo zadowoleni i pełni pozytywnych wrażeń.