ankieta

Czy podoba Ci się nasza strona?

Pokaż wyniki
newsletterstatystyki
  • Odwiedziło nas: 257806 osób
  • Do końca roku: 76 dni
  • Do wakacji: 253 dni
kalendarz

Wtorek, 2018-10-16

Imieniny:

Ambrozego, Florentyny
kalendarz koniec
Logo BIP

Dzień Rodziny

Jesteś tu: » Strona główna - Aktualności szkolne » Dzień Rodziny

Dzień Rodziny

Ach, cóż to był za dzień! 20 czerwca miał miejsce festyn rodzinny na terenie naszej szkoły oraz pobliskiego przedszkola.

Nie zabrakło licznych atrakcji zarówno dla młodszych, jak i starszych. Był dmuchany plac zabaw, przejażdżki konne oraz bryczkami, poczęstunek, zabawy ruchowe z nagrodami, malowanie twarzy, loteria fantowa oraz występy artystyczne uczniów naszej szkoły i przedszkolaków. Goście przybyli licznie. Wśród nich zauważyć można było rodziców, dziadków, młodsze i starsze rodzeństwo, księży oraz Wójta Gminy Lisia Góra, Arkadiusza Mikułę.

Wspomnieć należy o dużym wkładzie w organizację imprezy p. sołtys  K. Jaworskiej, obu pań dyrektor – przedszkola D. Skorupy i szkoły A. Żmudy oraz wszystkich pracowników jednej i drugiej placówki.

Samorządowcy obdarowali dzieciaki cukierkami oraz odblaskami, które na pewno przydadzą się w czasie zbliżających się wakacji.

Nie obyło się też bez chwil napięcia… Nie raz każdy z nas zerkał w niebo zastanawiając się, czy pogoda nie popsuje planów, czy wszystko się uda, czy nie będzie trzeba się kryć w budynku, aby nie zmoknąć. Na szczęście tych kilka kropel, które spadło, było jedynie zachętą do dalszej zabawy. Teraz nie pozostaje nam nic innego jak czekać na kolejny festyn za rok!


Zapraszamy do galerii


Zapraszamy do galerii (zdjęcia na stronie Urzędu Gminy)

Strona głównaPoleć nasLista mailingowaNapisz do nas