Piątek, 2018-04-27

Sergiusza, Teofila

Jesteś tu: » Strona główna - Aktualności szkolne » Zakończenie roku szkolnego

Pożegnania nadszedł czas...

W piątek, 26 czerwca pożegnaliśmy rok szkolny 2014/2015 i klasę VI.

Dziesięć miesięcy nauki za nami - raczej nie będziemy żałować tego czasu.

Żal nam tylko trochę tych, którzy w przyszłym roku nie pojawią sie na korytarzach naszej szkoły. Żal, że w sali na parterze nie zastaniemy już dziesiątki szóstoklasistów. Różnie z nimi bywało, ale byli częścią nas, jak my ich. Tak już jest. Co roku zachodzą takie zmiany i co roku towarzyszą im podobne emocje.

Uroczystość poprowadziła nowa przewodnicząca S,U. - Julia M.

Oficjalna część trwała dość długo, ponieważ Pani dyrektor miała dość dużo nagród do wręczenia i świadectw z wyróżnieniem. Tu należy podkreślić, że najwięcej takich świadectw otrzymali uczniowie klasy IV (niemal połowa klasy) - oby tak dalej!

Część artystyczną przygotowała klasa VI. Wszyscy w komplecie recytowali, śpiewali i odegrali krótką scenkę o tematyce szkolnej. Było wesoło i wzruszająco.

Wszystkim UCZNIOM, NAUCZYCIELOM I INNYM PRACOWNIKOM SZKOŁY

życzymy udanego wakacyjnego wypoczynku, nabrania siłprzed kolejnym rokiem nauki.

ZAPRASZAMY DO GALERII