Wtorek, 2018-10-16

Opłatek szkolny

Jesteś tu: » Strona główna - Aktualności szkolne » Opłatek szkolny

Opłatek szkolny

W ostatni dzień przed przerwą świąteczną i w ostatni dzień roku 2015 w szkole panowała podniosła atmosfera - zbliżające się Boże Narodzenie wprowadza nas wszystkich w ten szczególny nastrój.  Tak jest  co roku  i tak było w obecnym.

Po zajęciach lekcyjnych spotkaliśmy się na sali gimnastycznej, gdzie klasa I zaprezentowała przedstawienie jasełkowe. Było na co popatrzeć i posłuchać. Pięknie i wdzięcznie najmłodsi nasi koledzy    i koleżanki inscenizowali, tańczyli i śpiewali. Po ich występie miała swoją chwilę Paulinka z klasy II, która zagrała kilka kolęd na keyboardzie (widać i słychać, że umie i lubi grać).

Uroczysty ten dzień zakończyło wspólne kolędowanie oraz życzenia i tradycyjne łamanie się opłatkiem           P. Dyrektor i przewodniczącej Samorządu Uczniowskiego; było pięknie i wzruszająco.