• Do wakacji: -27 dni

Szkolny Konkurs Kolęd

Jesteś tu: » Strona główna - Aktualności szkolne » Szkolny Konkurs Kolęd

Szkolny Konkurs Kolęd

Tegoroczny Szkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek pokazał, że "Każdy śpiewać może...", a co najważniejsze, wielu śpiewać chce.

Rywalizacja na głosy była pomiędzy dwudziestką uczestników (począwszy od klasy I do kl. VI) na całkiem niezłym poziomie. Nasi szkolni śpiewacy zaprezentowali nie tylko swe możliwości głosowe, ale również ich oprawę plastyczną. Część z nich zadbała o odpowiednie kostiumy i rekwizyty. Miało to, oczywiście, wpływ na ich ocenę i odbiór. Przyjemnie było popatrzeć i posłuchać uzdolnionych solistów i duetów. Docenialiśmy również odwagę i zmaganie się z tremą, bo ta zawsze towarzyszy występom przed każdą publicznością, nawet "swoją".

Jury w pięcioosobowym składzie - cztery nauczycielki i jeden przedstawiciel uczniów (Kamil F. ) - zadecydowało o miejscach i nagrodach, ale przyznać należy, że wszyscy zasługują na uwagę i co najmniej wyróżnienia. No, może niektórzy powinni byli być bardziej samokrytyczni ( ale to wyjątki ). Publiczność też decydowała, oddając głosy na swoich faworytów.

Oto LAUREACI konkursu:

kategoria klas I-III

miejsce I  - Julia B. (kl.III)

miejsce II  - Dominika J. (kl.II)

miejsce III  i nagroda publiczności  - Paulina S. i Julia Cz. (kl.II) - duet

Wszyscy uczestnicy klasy I otrzymali wyróżnienie: Kacper P., Julia K., Klaudia P.

kategoria klas IV-V

miejsce I - Oliwia K. i Radosław W. (kl.V) - duet

miejsce II - Nikola P. -solo (kl.V) oraz Julia M. i Weronika D. - duet (kl.VI)

miejsce III - Oliwia P. i Justyna Sz. - duet

Julia M. i Weronika D. otrzymały również nagrodę publiczności.

Grajmy, śpiewajmy i  rywalizując, bawmy się!