ankieta

Czy podoba Ci się nasza strona?

Pokaż wyniki
newsletterstatystyki
  • Odwiedziło nas: 262333 osób
  • Do końca roku: 48 dni
  • Do wakacji: 225 dni
kalendarz

Wtorek, 2018-11-13

Imieniny:

Arkadii, Krystyna
kalendarz koniec
Logo BIP

Dzień Seniora 2016

Jesteś tu: » Strona główna - Aktualności szkolne » Dzień Seniora 2016

Dzień Seniora 2016

Tradycyjny Dzień Seniora odbył się w czwartek - 14.01.2016.

Nasi szacowni Goście nie zawiedli - nawet trzeba było dostawiać krzesła. Oprócz oczekiwanych Seniorów zaszczycili nas swą obecnością przedstawiciele władz gminy Lisia Góra - wójt gminy p. A. Mikuła, radny gminy - p. J. Wałaszek, sołtys wsi Łukowa - p. K. Jaworska. Z radością powitaliśmy również ks. kanonika Cz. Górkę z trzema siostrami z naszej parafii. Żal bardzo, że z powodów zdrowotnych nie mógł zawitać u nas ks. prałat E. Olech. Z całego serca życzymy Księdzu zdrowia, sił i optymizmu.

                Prezent dla Seniorów przygotowali uczniowie (część artystyczna) i rodzice (poczęstunek). Były piosenki i wiersze oraz bardzo wdzięcznie zagrane przez klasę  pierwszą jasełka. Mamy bardzo smacznie ugościły przybyłych.

                 Ilość tych, którzy przyjęli zaproszenie, świadczy wymownie, że wspólne świętowanie Seniorów z juniorami i Seniorów z Seniorami jest potrzebne wszystkim. Trzeba wykorzystywać okazje do bycia razem, cieszyć się tym.

Żebyśmy jeszcze mieli nieco większe "pole manewru" - żebyśmy mieli więcej miejsca dla gości ... . Nabraliśmy apetytu na to "więcej". Wiemy jednak, że dołączyć do niego musi cierpliwość. Ale z  każdym dniem jest bliżej niż dalej do chwili, gdy rozpocznie się budowa nowej sali gimnastycznej. Wyobrażamy już sobie Dzień Seniora  z rozmachem. ( I nie tylko Dzień Seniora)

               Tymczasem wspominamy minioną uroczystość i już cieszymy się na kolejną, tj. na Dzień Rodziny, kiedy będziemy bawić się znowu razem - od najmłodszych do najstarszych.

                                                                    A następne święto Babć i Dziadków przed nami !

 

Zapraszamy do galerii

Strona głównaPoleć nasLista mailingowaNapisz do nas