ankieta

Czy podoba Ci się nasza strona?

Pokaż wyniki
newsletterstatystyki
  • Odwiedziło nas: 262281 osób
  • Do końca roku: 48 dni
  • Do wakacji: 225 dni
kalendarz

Wtorek, 2018-11-13

Imieniny:

Arkadii, Krystyna
kalendarz koniec
Logo BIP

Jasełka 2016

Jesteś tu: » Strona główna - Aktualności szkolne » Jasełka 2016

Jasełka 2016

            W minioną i ostatnią niedzielę stycznia, jak co roku- tradycyjnie- wystawiliśmy inscenizację jasełkową w naszym Domu Parafialnym.

         Przygotowała ją cała klasa V ( + 1 uczennica kl.IV - Ola) pod okiem duetu nauczycielskiego: p. J. Drwięgi-Janik i M. Bryły-Bogacz w ramach pracy Szk. Koła Tetralnego "Trzy po trzy".

       Nieskromnie pochwalimy się -  "diabelskie" sceny dodały humoru, urozmaiciły stałe elementy jasełek. Muzycznie "aktorzy" nie zawiedli - przyjemnie było ich posłuchać i ... popatrzeć na nich, rozkołysanych do melodii kolęd.

       Całość wypadła na szóstkę ( no, może z małym minusikiem) !

Trzeba przyznać, że ta grupa stanowi obiecujący zespół z coraz wyraźniejszą żyłką teatralną. Większość piątoklasistów ma dużą łatwość wchodzenia w rolę i swobodnie czuje się na scenie. Są również i tacy, którzy potrafili przełamać własne opory i niewiarę we własne możliwości. TO BARDZO CIESZY.  Wierzymy w nich i w to, że jeszcze pokażą, co potrafią. 

                                                

         Dwa dni później tj. 2 lutego uczestniczyliśmy  w Przeglądzie Grup Jasełkowych w GOK-u w Śmignie - zajęliśmy III miejsce.

 

 

Zapraszamy do galerii

Strona głównaPoleć nasLista mailingowaNapisz do nas