Wtorek, 2018-12-11

Zabawa choinkowa

Jesteś tu: » Strona główna - Aktualności szkolne » Zabawa choinkowa

Zabawa choinkowa

Zabawa choinkowa odbyła się w naszej szkole dnia 5 lutego, tj. wtorek. Wzięli w niej udział uczniowie wszystkich klas. Dzieci młodsze ( kl. I – III ) bawiły się od godz. 13:00 do 15:00. Dołączyły do nich sześciolatki z pobliskiego przedszkola.

Naszym wodzirejem była pani Izabela Ilcewicz. Urozmaicała ją tańcami różnego pochodzenia oraz konkursami tanecznymi. Oprócz tego każde dziecko otrzymało karnawałową maskę. Barwne, karnawałowe maski były wykonane ręcznie przez starszych uczniów naszej szkoły w prezencie dla małych gości. Podczas zabawy dzieci zostały poczęstowane ciastkami i soczkami. O godz. 15:00zakończyła się zabawa dla młodszych, a rozpoczęła dla uczniów klas IV – VI. I wówczas nie zabrakło wielu atrakcji oraz słodkiego poczęstunku, wyjątkowo smakowitego, bo przygotowanego przez nasze mamy. Trzeba przyznać, że bawiliśmy się świetnie. Chociaż nogi od tańców troszkę bolały, moglibyśmy tak dłużej i … częściej.

Autorka sprawozdania: Monika Podraza kl.VI