ankieta

Czy podoba Ci się nasza strona?

Pokaż wyniki
newsletterstatystyki
  • Odwiedziło nas: 267400 osób
  • Do końca roku: 18 dni
  • Do wakacji: 195 dni
kalendarz

Czwartek, 2018-12-13

Imieniny:

Dalidy, Juliusza
kalendarz koniec
Logo BIP

Dzień Dziecka w naszej szkole

Jesteś tu: » Strona główna - Aktualności szkolne » Dzień Dziecka w naszej szkole

Dzień Dziecka w naszej szkole

         1 czerwca to Międzynarodowy Dzień Dziecka. Z tej okazji nauczyciele naszej szkoły zorganizowali dla nas - uczniów dzień pełen atrakcji. 

Na samym początku wszyscy zebraliśmy się na sali gimnastycznej, ponieważ przyjechał do nas pan Stanisław Pierzga - dyrektor Krakowskiego Banku Spółdzielczego Oddział w Lisiej Górze,  w którym nasza  SKO ma konto. Nasz gość opowiedział krótko o swojej pracy, zachęcił do oszczędzania, po czym wręczył nagrody dwóm dziewczynkom z klasy III za udział w konkursie plastycznym.

          Następnie zaczął się konkurs "Mam talent". Występowały w nim trzy duety i pięcioro osób solo. Niektórzy śpiewali, inni tańczyli, recytowali wiersze, a nawet prezentowali sztuczki z piłką nożną. Występy były bardzo ciekawe.

Gdy wszyscy wystąpili, a jury przyznało punkty, pan Daniel - nauczyciel wych.fizycznego - ogłosił, żebyśmy się przebrali w wygodne stroje i wyszli na zewnątrz.  Tam czekała nas słodka niespodzianka... lody. Ucieszyliśmy się bardzo, bo w tak upalny dzień, były one dla nas ochłodą. Po chwili, gdy wszyscy zjedli, poszliśmy na boisko sportowe, gdzie najpierw klasy od pierwszej do trzeciej rywalizowały ze sobą. Uczniowie tych klas mieli do pokonania różne przeszkody, np. przeskakiwanie pachołków, skakanie w workach czy przeciąganie liny.

          Po tych wszystkich konkurencjach przyszedł czas na klasy starsze tj. IV-VI. My rozgrywaliśmy mecze piłki nożnej. Było ciężko, ale klasa V wygrała. Piłkarze z piątej bardzo się cieszyli z wygranej, jednak naprawdę byli lepsi od swoich przeciwników.

          Myślę, że ten Dzień Dziecka był udany, ponieważ wszyscy brali udział w różnych ciekawych konkurencjach, a przede wszystkim dobrze się bawili. To był dzień bez nudy - oby było ich więcej.

 

                                                    / Nikola P. - kl.V /


ZAPRASZAMY DO GALERII

Strona głównaPoleć nasLista mailingowaNapisz do nas