Czwartek, 2018-12-13

Dalidy, Juliusza

Jesteś tu: » Strona główna - Aktualności szkolne » Zakończenie roku szkolnego

UROCZYSTE POŻEGNANIE...

Kolejny rok szkolny za nami, kolejna uroczystość zakończenia i kolejna klasa VI, którą pożegnaliśmy.

Cały przebieg uroczystości był tradycyjny, tylko uczniowie inni i ich program artystyczny. Słowa Pani dyrektor też były inne (bo nie mogły być takie, jak co roku) - było w nich "dla każdego coś miłego", a dla szóstoklasistów dodatkowo gratulacje za bardzo dobry wynik ich kwietniowego sprawdzianu.

Po części oficjalnej - po wręczeniu uczniom świadectw z wyróżnieniem i nagród oraz listów gratulacyjnych i podziękowań dla Rodziców nastąpiła część artystyczna w wykonaniu naszej siódemki szóstoklasistów. Wszyscy, bez wyjątku, recytowali, śpiewali i inscenizowali przygotowane teksty.

Warto podkreślić, że ci najstarsi spisali się na koniec na medal - podjęli się sporego wysiłku i sprostali zadaniu. Występowali tydzień po tygodniu. Przygotowali skecz na Dzień Rodziny, następnie inscenizację na 1050 rocznicę chrztu Polski i w końcu część artystyczną  na pożegnanie "ze szkołą".  Dobra praca dała dobre efekty!

Cieszymy się, że klasa VI osiągnęła bardzo dobre efekty na "sprawdzianie szóstoklasisty"! A oto ich wyniki- wyniki powyżej gminy, powiatu, województwa!

Musimy się pochwalić, że mieliśmy ucznia, który osiągnął w obydwu częściach sprawdzianu 100% wynik

Z

Można tylko wyrazić nadzieję, że takie efekty przyniesie również ich praca w gimnazjum.

ŻYCZYMY IM TEGO Z CAŁEGO SERCA!