• Do wakacji: -58 dni

ANDRZEJKOWE SZALEŃSTWA

Jesteś tu: » Strona główna - Aktualności szkolne » ANDRZEJKOWE SZALEŃSTWA

ANDRZEJKOWE SZALEŃSTWA

Tegoroczną zabawę andrzejkową (24.11.2016r.) rozpoczęli najmłodsi, czyli uczniowie klas I-III  -  tańczyli, wróżyli i obejrzeli skecz pt."Randka w ciemno"   w wykonaniu starszych kolegów.

Ci starsi to chłopcy z klasy VI fantastycznie przebrani za dziewczęta i odgrywający świetnie role dziewcząt.

Najmłodsi widzowie reagowali bardzo impulsywnie i głośno, z radością rozpoznawali kolegów w kostiumach, a starsi zaśmiewali się serdecznie.

Kolejny punkt zabawybył równie efektowny. To był występ szkolnych czirliderek. Kilkanaście dziewczynek z klas I,II, III zaprezentowało dynamiczny układ nagrodzony gromkimi brawami. Należy podkreślić, że to był pierwszy pokaz tej grupy, przygotowywanej przez Panią Anię od wych. fizycznego.

Ciąg dalszy andrzejek już z udziałem (w większości) klas IV - VI to taniec, zabawy, wróżby, konkursy, a wszystko to sprawiło,że czas minął bardzo szybko i... smacznie - mamy przygotowały rewelacyjne kanapki i rurki z kremem (PYCHA!).  Świetną oprawę muzyczną zapewniła DJ - Pani Woźna. Barwne i pomysłowe dekoracje oraz efekty świetlne dodawały andrzejkowej atmosfery.

A poniżej kilka zdań - opinii z andrzejkowych sprawozdań uczniów klasy VI :

"Zabawa była przednia; mamy nadzieję, że będzie więcej takich imprez"

( Radek i Paweł )

"Wszyscy uważamy, że ta impreza byla naprawdę zaskakująca. Nie    spodziewaliśmy się takiej fantastycznej zabawy. Oby za rok była jeszcze lepsza."

( Kamil i Dawid )

"Impreza z roku na rok jest coraz ciekawsza, zabawniejsza i ogólnie - lepsza"

( Martyna i Filip )

"Według nas ta zabawa andrzejkowa była udana - dobrze się bawiliśmy. Zapamietamy ją na dłużej."

( Magda i Nikola )

"Według nas zabawa była bardzo udana, przyniosła wiele wrażeń. Mamy nadzieję, że w następnym roku będzie jeszcze lepsza"

( Patrycja i Roksana )