Czwartek, 2018-06-21

Alicji, Alojzego

I Mikołajkowe Warsztaty Fitness

Jesteś tu: » Strona główna - Aktualności szkolne » I Mikołajkowe Warsztaty Fitness

I Mikołajkowe Warsztaty Fitness

Dnia 6 grudnia 2016r. w naszej szkole odbyły się I Mikołajkowe Warsztaty Fitness.

W zajęciach brali udział  uczniowie z klas IV,V i VI. Chłopcy jak i dziewczęta poznali inną formę ruchową zabawy wraz z muzyką.  Zapoznali się z ćwiczeniami na stepie, piłce Bady ball oraz strechingiem na karimatach. Tego typu zajęcia  różnią się od codziennego ruchu. Zabawa przebiegła w miłej atmosferze. Dało się zauważyć duże zainteresowanie wśród dzieci uczestniczących w zajęciach oraz obserwujących młodszych klas. Pod koniec zajęć po wcześniejszej obserwacji uczestników sześć osób zostało wyróżnionych za aktywność, poprawność wykonywania ćwiczeń oraz wdzięk i urok osobisty. Byli to:

Natalia Jaworska kl. IV,

Aleksandra Marcinek kl. IV,

Oliwia Podraza kl. V,

Nikola Pytel kl. VI,

Oliwia Król kl. VI,

Paweł Błoniarczyk. Kl. VI.

Całe warsztaty poprowadziła Anna Rygielska nauczyciel wychowania fizycznego.

UśmiechUśmiechUśmiech