Środa, 2018-04-25

Jarosława, Marka

Żyję ekologicznie na co dzień

Jesteś tu: » Strona główna - Aktualności szkolne » Żyję ekologicznie na co dzień

Żyję ekologicznie na co dzień

Rozstrzygnięcie Międzyszkolnego Konkursu Ekologicznego.

Szkoła Podstawowa w Śmignie zorganizowała po raz pierwszy Międzyszkolny Konkurs Ekologiczny. Edycja obejmowała dwie formy. Pierwsza adresowana do wszystkich uczniów -  Konkurs Plastyczny ph. "Żyję ekologicznie na  co dzień". Druga forma skierowana do klas IV-VI ph. "Ekologiczna  Moda Wieczorowa".

Wielu uczniów wykonało interesujące prace plastyczne, tym samym udowadniając, że temet ekologicznego życia jest im bliski. Uczennice kl.VI - Patrycja Świątek zajęła II miejsce i Oliwia Król  III miejsce. Pozostałe prace zostały docenione, a wykonawcy otrzymali małe upominki.

Modą interesuje się wielu naszych uczniów, ale tylko trzy osoby mogły reprezentować szkołę.Były to uczennice z klasy VI - Oliwia Król, Nikola Pytel i Roksana Krawiec. Dziewczyny grupowo uplasowały się na trzeciej pozycji.

Gratulacje dla wszystkich uczestników!!!

Zapraszamy do galerii.