Środa, 2018-04-25

Spotkanie z pisarką

Jesteś tu: » Strona główna - Aktualności szkolne » Spotkanie z pisarką

Spotkanie z pisarką

24 kwietnia 2017 - spotkanie literacko-muzyczne pt. "Śpiewająca Biblioteka"

Pani Ania, bibliotekarka z Biblioteki Publicznej w Łukowej, zorganizowała dla uczniów naszej szkoły spotkanie z pisarką i ilustratorką p. Edytą Zarębską i jej mężem - muzykiem i kompozytorem, p. Robertem Zarębskim.

Mimo że spotkanie adresowane było do młodszych uczniów (kl. I-III), to uczestniczyli w nim również starsi - wszyscy od I do VI kl.- wyraźnie nie żałowali. Dobra zabawa i świetna nauka przydała się każdemu.

Opowieść o początkach twórczych pisarki, o tym, jak pracuje, w formie zabawy zaprezentowana praca ilustratora, wspólny śpiew - zainteresowały wszystkich. Największe wrażenie (i duże oklaski) wywołało głośne czytanie fragmentu książki p.Edyty w aktorskim wykonaniu pana Roberta - był to niemal teatr jednego aktora.

Godzina minęła nadzwyczaj szybko i przyjemnie!