Wtorek, 2017-12-12

Ady, Aleksandra

Jesteś tu: » Strona główna - Aktualności szkolne » Dzień Dziecka

Dzień Dziecka na sportowo

Tegoroczny Dzień Dziecka odbył się (02.06) pod znakiem sportu. To stało się już  tradycją od jakiegoś czasu. Dzień ten zaczął się jednak nie sportowo, a artystycznie i językowo. Klasa VI przygotowała z panią od j. angielskiego świetną humorystyczną inscenizację współczesnego "Czerwonego Kapturka" w wersji angielskiej. Całość (gra aktorska, śpiew, scenografia) podobała się jednakowo wszystkim - od najmłodszych do najstarszych widzów.

Ciąg dalszy stanowiły sprawnościowe konkurencje i zabawy dla klas I-III wedłu pomysłu pana od w.f.-u oraz piłkarskie rozgrywki klas IV-VI. Pogoda dopisywała, humory też oraz duch zdrowej rywalizacji. Głośno i wesoło było na boisku.
Na koniec wszystkie dzieci zostały poczęstowane lodami zafundowanymi przez Radę Rodziców.
                                                            PODZIĘKOWANIA od dzieci!