Piątek, 2017-10-20

WIECZÓR WIELU WRAŻEŃ

Jesteś tu: » Strona główna - Aktualności szkolne » WIECZÓR WIELU WRAŻEŃ

WIECZÓR WIELU WRAŻEŃ

Małopolska Noc Naukowców (29 września) przyciągnęła naszych - może - przyszłych naukowców w liczbie 45 od klasy I do VII. Towarzyszyło im kilka mam i sześcioro nauczycieli z p. dyrektorem na czele.

Wydawało się, że trzy godziny nam wystarczą, lecz okazało się, że szybko ten czas minął, a chciałoby się dłużej...
Nie zobaczyliśmy wszystkiego, co chcieliśmy, ale fizycznie nie było to możliwe. Młodzi pasjonaci nauki z I Liceum Ogólnokształcącego im. K. Brodzińskiego i PWSZ w Tarnowie dzielili się z przybyłymi swą wiedzą w bardzo przystępny sposób. Szkoda, że z powodu wielu takich , jak my (zainteresowanych) do niektórych stanowisk trudno było się przedostać - tłok zniechęcał.
      Udało się i tak wiele obejrzeć i wysłuchać, a nawet oklaskiwać młodzieżowe zespoły taneczne na hali PWSZ.
                                                                                Było bardzo ciekawie i... i bardzo krótko.
                                                                                Następna NOC już za rok!