Piątek, 2018-04-27

Sergiusza, Teofila

Ślubowanie i Dzień Nauczyciela

Jesteś tu: » Strona główna - Aktualności szkolne » Ślubowanie i Dzień Nauczyciela

Ślubowanie i Dzień Nauczyciela

Ponad miesiąc temu zapisane do szkoły siedmiolatki wraz z rodzicami po raz pierwszy przekroczyli próg szkoły.

16 października to kolejny ważny dzień w ich życiu – ŚLUBOWANIE. Tylko miesiąc mieli na przygotowanie się do tej uroczystości i…… poradzili sobie doskonale.

Starsi koledzy z kl. IV próbowali „nie dopuścić” do finału, co skonsternowało zaproszonych uczniów, rodziców i nauczycieli, ale  „te zabiegi” wynikały ze scenariusza a nie ze złej woli.

Cała Trzynastka została pasowana a stresujące chwile, bo to pierwszy szkolny występ przed dużą publicznością, szybko odpłynęły po pierwszych wersach deklamowanych tekstów. Na koniec pełnoprawni już UCZNIOWIE PIERWSZEJ KLASY zostali obsypani prezentami od kolegów z kl. III, opiekuna SKO, dyrektora i rodziców.

Uroczystość miała dalszy ciąg – humorystyczne scenki dla nauczycieli  o nauczycielach przygotowały uczennice klasy V. Skecze przeplatane były świetnie dobranymi piosenkami. Występ bardzo się podobał zgromadzonym, dlatego aktorki i chórzystki z kl. IV otrzymały brawa gromkie.