Wtorek, 2018-01-23

Fernandy, Jana

Jesienna impreza integracyjna

Jesteś tu: » Strona główna - Aktualności szkolne » Jesienna impreza integracyjna

Jesienna impreza integracyjna

Impreza integracyjna ph. „ Dzień Pieczonego Ziemniaka”

W miniony wtorek (17 października) na zaproszenie Pani Dyrektor z Gminnego Przedszkola w Łukowej uczniowie klasy I i II  z wychowawcami oraz panem dyrektorem szkoły wzięli udział w jesiennej imprezie integracyjnej. Wspólna zabawa wszystkich uczestników była przednia. Liczne konkurencje przeplatano występami rodzinnymi, quizami o tematyce ekologicznej i wiedzy  na temat ziemniaka - bohatera spotkania. Dodatkowymi atrakcjami była dmuchana zjeżdżalnia, pieczona kiełbaska i ziemniaki z ogniska, które najpierw dzieciaki musiały znaleźć w piaskownicy.

Bawili się świetnie mali  i duzi. Pogoda dopisała i humory też. Impreza doskonała, więc pozostaje nam szkolniakom tylko podziękować za zaproszenie – d z i ę k u j e m y.

Uśmiech        Uśmiech       Uśmiech