Czwartek, 2018-09-20

Jesteś tu: » Strona główna - Aktualności szkolne » Przedszkolaki w szkole

Przedszkolaki w szkole

30 kwietnia uczniowie kl.I z wychowawcą mgr Lucyną Buwaj zaprosili

sześciolatki i siedmiolatki oraz ich rodziców i wychowawczynię mgr Katarzynę Skrzek do obejrzenia lekcji pokazowej. Tematyka zajęć „W gospodarstwie wiejskim” była bliska gospodarzom i gościom, dlatego wszystkie dzieci brały w nich aktywny udział. Przedszkolaki chętnie  wraz ze starszymi kolegami wykonywały różne zadania. W pracach plastyczno-technicznych wykazały  wysoki poziom sprawności manualnej i lekkość kredki. Świetnie radziły sobie  z zadaniami na tablicy multimedialnej mimo, że z takim sprzętem zetknęły się po raz pierwszy. Rodzice bacznie obserwowali zajęcia i swoje wolne od stresu pociechy, które za kilka miesięcy spokojnie będą mogły podjąć naukę w murach naszej szkoły.

Na koniec spotkania nasi Goście poznali przyszłą wychowawczynię kl. I mgr Halinę Stawarską. Przeszli  razem do sali lekcyjnej, gdzie  od 2 września zagoszczą na dłużej, jako uczniowie.