Piątek, 2018-06-22

Pauliny, Sabiny

XIX MIKOŁAJKOWY TURNIEJ MINI PIŁKI NOZNEJ

Jesteś tu: » Strona główna - Aktualności szkolne » XIX MIKOŁAJKOWY TURNIEJ MINI PIŁKI NOZNEJ

XIX MIKOŁAJKOWY TURNIEJ MINI PIŁKI NOZNEJ

4 grudnia 2017r odbył się w hali sportowej w Lisiej Górze XIX MIKOŁAJKOWY TURNIEJ MINI PIŁKI NOZNEJ dziewcząt i chłopców z klas trzecich szkół podstawowych.

W zawodach uczestniczyły drużyny z terenu gminy Lisia Góra. Uczniowie naszej szkoły jak co roku również brali udział w tych rozgrywkach. Mimo dużego zaangażowania nie znaleźli się na podium. Turniej uświetnił swoją obecnością Święty Mikołaj, który wręczył wszystkim zawodnikom i ich opiekunom słodkie prezenty. Każda drużyna wyjechała obdarowana profesjonalną piłką do gry. Organizatorem i sponsorem tego turnieju był dyrektor zespołu szkół w Lisiej Górze mgr Jerzy Sadłoń. Wszyscy zawodnicy świetnie się bawili i wzajemnie dopingowali.