ankieta

Czy podoba Ci się nasza strona?

Pokaż wyniki
newsletterstatystyki
  • Odwiedziło nas: 262351 osób
  • Do końca roku: 48 dni
  • Do wakacji: 225 dni
kalendarz

Wtorek, 2018-11-13

Imieniny:

Arkadii, Krystyna
kalendarz koniec
Logo BIP

Nasz zespół "Power Dance"

Jesteś tu: » Strona główna - Aktualności szkolne » Nasz zespół "Power Dance"

Nasz zespół "Power Dance"

WYTAŃCZONE MIEJSCE NA PODIUM !
 

     W niedzielę - 28 stycznia 2018r.  w Śmignie, w klubie o nazwie "Multiclub 139" odbyły się     II Mistrzostwa Create Yourself. Nasz zespół, "Power Dance"  liczący 19 tancerzy (z kl.I-2, IV-7, V-2, VI-2 i VII-6 osób, w tym 2 chłopców) stanął ambitnie do rywalizacji.

Turniej rozpoczął się pokazem tanecznym grupy Create Yourself , a po występach czternastu zespołów nadeszła kolej na nas. Rywalizacja była zacięta, zaś przygotowanie wszystkich grup na wysokim poziomie. Stres wyraźnie nam pomógł, bo w efekcie otrzymaliśmy od licznej publiczności gorące oklaski.

       Gdy zakończyły się występy wszystkich grup, przyszedł czas na "pojedynek kapitanów", w którym reprezentowała nas Nikola Pytel z kl. VII . Po "pojedynku" nastąpiła krótka narada Jury, a po niej miły moment rozdania upominków każdemu uczestnikowi w postaci medalu, dyplomu i plecaka. Ostatecznie nadeszła oczekiwana przez nas chwila - ogłoszenie werdyktu.
       Jesteśmy z siebie dumni i bardzo szczęśliwi, ponieważ zajęliśmy III miejsce!

         Dziękujemy przede wszystkim naszemu trenerowi, Panu Adrianowi Misiowi, który przygotował nas do tego ważnego turnieju i wypracował z nami to cenne miejsce na podium.
Wielkie podziękowania kierujemy również do Rady Rodziców naszej szkoły za to, że dzięki jej dofinansowaniu wystąpiliśmy w oryginalnych strojach, jak prawdziwa grupa taneczna.
   
         Teraz w gablocie na dolnym korytarzu szkoły można podziwiać piękny puchar - nasze trofeum. 
                                                                     DZIĘKUJEMY!
                                                                   "POWER DANCE"

P.S. Szkolni koledzy i koleżanki wraz z nauczycielami są z Was dumni, serdecznie gratulują, biją   BRAWO i życzą dalszych sukcesów!
Strona głównaPoleć nasLista mailingowaNapisz do nas