Wtorek, 2018-11-13

Półkolonia zimowa 2018

Jesteś tu: » Strona główna - Aktualności szkolne » Półkolonia zimowa 2018

Półkolonia zimowa 2018

Po raz kolejny w Szkole Podstawowej w Łukowej została zorganizowana półkolonia zimowa, w której uczestniczyło 25 uczniów naszej szkoły. Nad całą półkolonią czuwał dyrektor szkoły pan Daniel Janus.

Uczestnicy półkolonii brali udział w szczegółowo przygotowanym programie, który składał się z wielu atrakcyjnych propozycji wypoczynku. Zajęcia odbywały się od poniedziałku do piątku w dniach 12.02.2018 – 16.02.2018 r. w godz. 9.00 – 14.00 wg harmonogramu.

Uczniowie mogli wykazać się sprawnością fizyczną i intelektualną podczas zabaw, gier i wycieczek. Zwłaszcza wielką radość i frajdę sprawiły im zajęcia na strzelnicy, kręgielni i łyżwach. Mieli również możliwość sprawdzenia swoich sił na ściance wspinaczkowej pod okiem profesjonalistów na hali TOSiRU.

W trakcie pobytu w Centrum Aktywnego Wypoczynku „ Siemacha” w Odporyszowie uczestniczyli w zajęciach fitnes, jazdy konnej i pływalni. Po obejrzeniu filmu pt. „ Cudowny chłopak” uczniowie nie ukrywali swoich emocji.. Końcowym akcentem dni wyjazdowych była wizyta w restauracji Mc' Donalds.

Na zakończenie półkolonii zimowej wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy.