ankieta

Czy podoba Ci się nasza strona?

Pokaż wyniki
newsletterstatystyki
  • Odwiedziło nas: 267027 osób
  • Do końca roku: 20 dni
  • Do wakacji: 197 dni
kalendarz

Wtorek, 2018-12-11

Imieniny:

Biny, Damazego
kalendarz koniec
Logo BIP

Kolejny turniej za nami.

Jesteś tu: » Strona główna - Aktualności szkolne » Kolejny turniej za nami.

Kolejny turniej za nami.

 

W sobotę 07.04.2018 r w jednej z krakowskich szkół odbył się Turniej Tańca Sportowego.Formacja Power Dance licząca 17 tancerzy w pełnym skupieniu stanęła do rywalizacji o miejsce na podium.

Power Dance po raz pierwszy brał udział w turnieju tanecznym na wyjeździe.  Konkurencyjne formacje tańczyły bardzo trudne i zarazem widowiskowe układy taneczne. Z zapartym tchem obserwowaliśmy zmagania formacji w poszczególnych kategoriach. Rywalizacja była zacięta, zaś przygotowanie wszystkich grup na wysokim poziomie. Nasza grupa wystartowała w kategorii początkujące formacje: 12-15 lat. Pomimo stresu i zmęczenia zatańczyliśmy nasz układ na 110%, otrzymaliśmy od zebranej widowni gorące brawa.

       Gdy zakończyły się występy wszystkich grup nadeszła oczekiwana przez nas chwila - ogłoszenie werdyktu.

       Jesteśmy z siebie dumni, że pomimo tak dużej konkurencji zajęliśmy IV miejsce! To miejsce motywuje nas do jeszcze cięższej pracy, by na kolejnym turnieju , który będzie niebawem, wrócić z pucharem.

          Gorąco i serdecznie dziękujemy naszemu trenerowi i mistrzowi , Panu Adrianowi Misiowi, który bardzo nas dopinguje i razem z nami ciężko pracuje na nasz sukces.

Wielkie podziękowania kierujemy również do naszych rodziców, którzy z wielkim zaangażowaniem zorganizowali nasz wyjazd, zadbali o bezpieczeństwo i maksymalny doping dla naszej grupy.    

        

                                                                   "POWER DANCE"

 Zapraszamy do galerii

 

Strona głównaPoleć nasLista mailingowaNapisz do nas