Czwartek, 2018-12-13

Jesteś tu: » Strona główna - Aktualności szkolne » Konkurs Mitologiczny

Konkurs Mitologiczny

Mitologiczni Giganci

Ci "Giganci" to wszyscy uczestnicy tegorocznego Szkolnego Konkursu Wiedzy Mitologicznej. Jednak przyznać trzeba, że szczególną chęcią, ambicją i znajomością wybranych mitów z "Mitologii" J. Parandowskiego wykazali się uczniowie klasy czwartej. Zdominowali ilościowo dziewięcioosobową grupę uczestników i popisali się wiedzą, jaka czeka ich dopiero w klasie piątej. Otrzymali za to wielkie brawa od świetnie ich dopingujących rówieśników i kolegów  z klas starszych, oglądających konkursowe zmagania. Trudno nie wspomnieć o dwóch uczennicach - Natalii B.(kl.V) i Oliwii P. (kl.VI), które dzielnie walczyły o laury i broniły jednocześnie honoru klas starszych.

Walka była zacięta i ...wyrównana. Nawet dochodziło do krótkich pojedynków!
            W efekcie tych fascynujących mitologicznych starć finałowe miejsca zajęli:
I m.   -   Sebastian Świątek, kl. IV
II m.  -   Karol Marcinek, kl. IV
III m. -   Natalia Błoniarczyk, kl. V
IV m. /wyróżnienie/ - Adrian Englart , kl. IV
           BRAWA dla wszystkich uczestników za wielką wiedzę i wolę walki.  Tak trzymać!