ankieta

Czy podoba Ci się nasza strona?

Pokaż wyniki
newsletterstatystyki
  • Odwiedziło nas: 267374 osób
  • Do końca roku: 18 dni
  • Do wakacji: 195 dni
kalendarz

Czwartek, 2018-12-13

Imieniny:

Dalidy, Juliusza
kalendarz koniec
Logo BIP

Nasz zespół,

Jesteś tu: » Strona główna - Aktualności szkolne » Nasz zespół,

Nasz zespół,

Dużo emocji… następny turniej za nami

W minioną sobotę 21.04.2018r. formacja POWER DANCE licząca 15 tancerzy ( ponieważ dwóch naszych kolegów nie mogło wystąpić ) po raz kolejny wystartowała w ogólnopolskim Turnieju Tańca  Salt City Dance Festival w Wieliczce.  Byliśmy bardzo skupieni a emocje sięgały zenitu,  tym bardziej, że po raz pierwszy mieliśmy zaprezentować dodatkową część układu, którą ćwiczyliśmy zaledwie  dwa tygodnie.   Nie mniej jednak jechaliśmy nastawieni na ostrą rywalizację o miejsce na podium.

 

Nasi konkurenci zaprezentowali bardzo dynamiczne i trudne układy taneczne ale wiedzieliśmy , że nasz trener i mistrz nie na darmo przez ostatnie dwa tygodnie wciskał z nas na lekcjach ostatnie poty. I przyszedł moment, gdzie ciężka praca dała efekt i wytańczyliśmy 1 miejsce na podium w kategorii 12-15 lat D.  Radość, łzy szczęścia,  gromkie brawa od publiczności i niesamowity doping widowni sprawiły, że w tym niesamowitym dniu byliśmy Mistrzami .

Power Dance zajęła 1 miejsce w kategorii formacji ale nasza radość i szczęście trwało przez cały dzień , gdyż nasze koleżanki wytańczyły również znaczące miejsca na podium w tym prestiżowym turnieju. I tak Paulina Skrzek ( kl. IV ) zdobyła 1 miejsce w solówkach do 11 lat D,  Nikola Pytel ( kl. VII ) zdobyła 2 miejsce w kategorii solówki 12-15 lat P  oraz formacja CY CREW MINI   w której tańczą Paulina Skrzek i Julia Czosnyka ( kl. IV ) zajęła 1 miejsce w kat. do lat 11 P . 

            Jesteśmy bardzo szczęśliwi i gotowi na dalszą ciężką pracę z naszym trenerem i mistrzem Panem Adrianem Misiem, któremu po raz kolejny dziękujemy.

Z tego miejsca pragniemy również podziękować naszym największym fanom czyli naszym rodzicom za opiekę, organizację oraz doping. Dziękujemy również Panu dyrektorowi naszej szkoły oraz (UKS) za okazane wsparcie i doping naszej drużyny oraz dofinansowanie do przejazdu.  

 

                                                                                   "POWER DANCE"

Strona głównaPoleć nasLista mailingowaNapisz do nas