Wtorek, 2018-11-13

Półkolonia letnia 2018

Jesteś tu: » Strona główna - Aktualności szkolne » Półkolonia letnia 2018

Półkolonia letnia 2018

Zakończył się rok szkolny. Przed nami wakacje. Z częścią uczniów spotkaliśmy się na półkolonii organizowanej przez naszą szkołę w dniach 25.06.2018 – 29.06.2018r.

W poniedziałek wyjechaliśmy do Centrum Aktywnego Wypoczynku w Odporyszowie gdzie uczniowie mogli wsiąść udział w zajęciach fitness, zajęciach na basenie oraz ogromnym zainteresowaniem cieszyła się jazda konna. Park Trampolin to kolejny dzień naszej półkolonii, miejsce które zapewniło dużą dawkę aktywności fizycznej, zakończone poczęstunkiem w restauracji McDonald’s. W środę byliśmy w Parku Linowy w Zawadzie gdzie czekało na nas wiele atrakcji min. park linowy, trampoliny, dmuchańce, mini golf, boule, żyroskop itd. Grupa uczniów starszych uczestniczyła w zajęciach muzycznych na których mogła poznać różne instrumenty oraz zagrać na nich. Kolejny dzień to wycieczka do Ciężkowic gdzie mogliśmy pozwiedzać Skamieniałe Miasteczko oraz Muzeum przyrodnicze. Piątek to ostatni dzień półkolonii, udaliśmy się do Olesna, gdzie mogliśmy zagrać w kręgle oraz uczniowie starsi mogli zagrać w bilarda. Przewidziany był również seans filmowy klasy I-III oglądały film pt. ,,Rico prawie bocian” natomiast pozostali uczniowie film pt ,,Jak zostać kotem”.
Półkolonie zakończyliśmy w dobrych nastrojach, z uśmiechem na twarzy, z myślą że w niektóre miejsca jeszcze raz wybierzemy się w wakacje, ale tym razem z rodzicami.