Wtorek, 2018-11-13

Kosmiczna segregacja

Jesteś tu: » Strona główna - Aktualności szkolne » Kosmiczna segregacja

Kosmiczna segregacja

19 października 2018r.  została rozstrzygnięta II edycja konkursu plastycznego do bajki "O kosmicznym ludku w babcinym ogródku".

Stowarzyszenie GPP EKOLOGIA w Warszawie ogłosiło ogólnopolski konkurs plastyczny na prace o tematyce ekologicznej do  drugiej części bajki "O kosmicznym ludku w babcinym ogródku" autorstwa Jolanty Horodeckiej-Wieczorek. Sporo ilustracji wykonanych dowolną techniką wysłaliśmy do organizatora, bo głównie liczyliśmy na możliwość zaproszenia autorki książeczki do naszej szkoły (co  mamy nadzieję dojdzie do skutku). Okazało się, że wśród dużej ilości dzieł dzieci, spodobał się obraz naszego ucznia i  zajął on III miejsce. Z wielką radością chcemy ogłosić, że praca naszego kolegi  Piotra M. pojawi się w w/w bajce.

Oczywiście  gratulujemy Piotrowi, ale też zachęcamy wszystkich do "dzielenia" się swoimi talentami i liczniejszego udziału w kolejnych konkursach.