Wtorek, 2018-10-16

KONKURS MATEMATYCZNY

Jesteś tu: » Strona główna - Aktualności szkolne » KONKURS MATEMATYCZNY

KONKURS MATEMATYCZNY

Dnia 6 czerwca 2013 roku w SZKOLE PODSTAWOWEJ IM. ŚW. JADWIGI KRÓLOWEJ POLSKI W LISIEJ GÓRZE odbył się GMINNY KONKURS MATEMATYCZNY dla uczniów klas III pod hasłem „MISTRZ MATEMATYKI”.

Celem konkursu było między innymi wyróżnienie tych uczniów, którzy wykazują  się umiejętnością logicznego myślenia i wyobraźnią przy rozwiązywaniu problemów matematycznych.

Za takich uważani są dwaj nasi trzecioklasiści – NIKODEM WAŁASZEK i KONRAD SĄSIADOWICZ -  to właśnie oni reprezentowali naszą szkołę. Obydwaj stanęli na wysokości zadania.  Nie zawiedli! NIKODEM znalazł się wśród laureatów konkursu – zajął II MIEJSCE a KONRAD  otrzymał dyplom i nagrodę za udział.

GRATULUJEMY i jesteśmy pewni, że jeszcze niejeden konkurs (nie tylko matematyczny)  i zwycięstwo przed nami.