Wtorek, 2018-10-16

Ambrozego, Florentyny

Ślubowanie pierwszej klasy. Dzień Edukacji Narodowj.

Jesteś tu: » Strona główna - Aktualności szkolne » Ślubowanie pierwszej klasy. Dzień Edukacji Narodowj.

Ślubowanie pierwszej klasy. Dzień Edukacji Narodowj.

„Ślubujemy uroczyście” -  te słowa wypowiedzieli uczniowie klasy pierwszej 15 X 2013r.  na uroczystej akademii.

W strojach galowych, z wielkim przejęciem, w otoczeniu nauczycieli, rodziców, koleżanek i kolegów pierwszacy ślubowali być dobrym Polakiem, dbać o dobre imię swojej klasy i szkoły. Następnie przedstawiciele rodziców przekazali Pani Dyrektor pióro, prosząc o pasowanie swoich dzieci na uczniów oraz złożyli obietnicę, że dołożą wszelkich starań, aby ich dzieci były dumą szkoły. Pani Dyrektor Alina Zmuda dokonała pasowania na ucznia oraz złożyła życzenia pierwszakom. Uwieńczeniem całej uroczystości było wręczenie legitymacji szkolnej i dyplomu każdemu uczniowi przez Panią Dyrektor oraz drobnych upominków przez uczniów  z kl. III.