Wtorek, 2018-06-19

Jesteś tu: » Strona główna - Aktualności szkolne » WIGILIA

WIGILIA

WIGILIA PRZED WIGILIĄ

20.12.2013r. - ostatni dzień w szkole przed świętami Bożego Narodzenia i ostatni w tym roku (kalendarzowym).
W tym dniu odczuwaliśmy już świąteczny nastrój. Choinki na korytarzach, w salach lekcyjnych. Wszyscy odświętnie ubrani, jacyś podekscytowani. W klasach klasowe Wigilie, składanie sobie życzeń, śpiewanie kolęd, lekcje o tematyce bożonarodzeniowej.
      I wreszcie wspólna uroczystość - szkolny opłatek.
Jego oprawę artystyczną przygotowały dziewczynki klas I,II i III wraz z p.H.Stawarską,   p. L.Buwaj, panią od muzyki i siostrą Bogusławą L. Taniec, śpiew i gra aktorska zasługują na najwyższą ocenę. Całość potwierdza, że Łukowa to"zagłębie" artystów.
      Wspólne kolędowanie, życzenia, wspólne z sobą przebywanie pozwoliło w rodzinnej atmosferze pożegnać w szkole stary 2013 rok.
      A Nowy 2014 Rok, tak jak dni świąteczne, niech przyniesie nam wszystkim spokój i radość, spełnienie planów i marzeń, życzliwość i ciepło otaczających nas osób - zatem życzymy tradycyjnie:
                                                             WESOŁYCH ŚWIĄT
                                                             i DO SIEGO ROKU !

-  uczniowie, nauczyciele i inni pracownicy naszej szkoły  -

ZAPRASZAMY DO GALERII