• Do wakacji: -60 dni

Dzień Seniora 2014

Jesteś tu: » Strona główna - Aktualności szkolne » Dzień Seniora 2014

Dzień Seniora 2014

Dzień Seniora cieszy się od lat niezmiennie dużą sympatią i przyciąga corocznie większość zapraszanych Babć i Dziadków.

Dla nich w tym roku program przygotowali specjalnie uczniowie klas młodszych. Inscenizację pt. "Księżniczka na ziarnku grochu" zaprezentowała grupa uczniów klasy IV i III pod opieką p. L. Mlickiej.  Jasełkowe przedstawienie pokazały dzieci z klasy I i II (wraz z kilkoma dziewczynkami z kl. III) - przygotowały je z paniami wychowawczyniami, siostrą katechetką  i panią od muzyki. Całość rozpoczęli życzeniami, recytacją i śpiewem trzecioklasiści.
Mamy uczniów klasy VI częstowały Seniorów smakołykami - chwała im za to!
      Naszych Szanownych Gości zaszczycili swą obecnością: Ksiądz proboszcz Cz. Górka, Siostra przełożona, Siostra organistka, p. Wójt S. Wolak,p. Sołtys J. Wałaszek, p.L. Jaźwińska - redaktor "Głosu Lisiej Góry". Pani A. Żmuda, dyrektor naszej szkoły pełniła honory gospodarza domu.
Całość była barwna, wesoła, pełna ciepła z jednej i drugiej strony - Seniorów i juniorów.