ankieta

Czy podoba Ci się nasza strona?

Pokaż wyniki
newsletterstatystyki
  • Odwiedziło nas: 257796 osób
  • Do końca roku: 76 dni
  • Do wakacji: 253 dni
kalendarz

Wtorek, 2018-10-16

Imieniny:

Ambrozego, Florentyny
kalendarz koniec
Logo BIP

Eliminacje do Turnieju o Puchar Tymbarku

Jesteś tu: » Strona główna - Aktualności szkolne » Eliminacje do Turnieju o Puchar Tymbarku

Eliminacje do Turnieju o Puchar Tymbarku

Turniej "Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku"

Turniej „Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku”  to największe piłkarskie rozgrywki dla dziesięciolatków w Europie, podczas których młodzi piłkarze i piłkarki spełniają swoje małe i duże marzenia, walcząc o Puchar Tymbarku, tytuł Mistrzów U-10 oraz wyjątkową nagrodę główną.

Główną ideą Turnieju jest wyłanianie największych piłkarskich perełek i indywidualności, natomiast jego znakiem rozpoznawczym są wielkie emocje oraz wyjątkowa nagroda główna, o której marzą kibice na całym świecie. Nagrodą dla zwycięskich drużyn w każdej edycji Turnieju „Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku” jest wyjazd na jeden z najsłynniejszych i największych stadionów w Europie i na świecie.

W eliminacjach na poziomie gminnym drużyna dziewczynek z kl. III i jedna z kl. II zajęły II miejsce i na tym samym poziomie uplasowała się drużyna chłopców z kl. III wspierana przez dwóch kolegów z kl. II.

Marzenia o pucharze pozostają dla naszych drużyn tylko marzeniami, ale przecież nie chodzi tylko o nagrody. Ważna jest dobra zabawa z odrobiną zdrowej rywalizacji, szlifowanie umiejętności i poznawanie siebie w różnych sytuacjach.

Wszystkim zawodnikom gratulujemy!!!!! Życzymy dalszych sportowych sukcesów!!!!Uśmiech

Strona głównaPoleć nasLista mailingowaNapisz do nas