Środa, 2018-04-25

Jarosława, Marka

UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2013/2014

Jesteś tu: » Strona główna - Aktualności szkolne » UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2013/2014

UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2013/2014

Za nami rok szkolny 2013/2014 !!!

Uroczyście, jak zawsze, pożegnaliśmy dziesięć miesięcy pracy.
Oklaskiwaliśmy uczniów nagrodzonych za najlepsze wyniki, zaangażowanie w życie szkoły, jej reprezentowanie na zewnątrz oraz rodziców (głównie mamy), którzy ofiarnie współpracowali ze szkołą i bezinteresownie ją wspierali.
           Wyjątkowymi były chwile pożegnania wielce sympatycznego zespołu klasy VI.
Popłynęły ciepłe słowa pod ich adresem, popłynęły łzy wzruszenia i żalu oraz nuty pożegnalnych piosenek, które były częścią prezentu dla najstarszych kolegów od klasy V. Najpewniej wszyscy na sali czuli podobnie.
Szóstoklasiści pożegnali się w swoim stylu. Zainscenizowali z wielkim poczuciem humoru lekcje każdego przedmiotu                     z każdym z nauczycieli. TO BYŁO DOBRE !  Świetnie wykorzystali swoje teatralne doświadczenie. Szkoda, że w takim składzie   i takiej obsadzie nie zobaczymy już żadnego szkolnego spektaklu. Jest jednak - na pocieszenie - nadzieja, że rosną ich następcy.

Zaczynamy więc zasłużony wakacyjny wypoczynek!
          Niech dla wszystkich będzie on przede wszystkim
          bezpieczny, uśmiechnięty, słoneczny,
          pełen pozytywnych wrażeń!!!

DO ZOBACZENIA 1 WRZEŚNIA !

ZAPRASZAMY DO GALERII