SZKOLNE KOŁO FOTOGRAFICZNE

Pierwsze fotograficzne próby miały miejsce w roku szkolnym 2012/2013. Wrażliwym okiem wykazały się dziewczęta, ubiegłoroczne szóstoklasistki. Ich zdjęcia, przedstawiające łukowski krajobraz, znajdują się na naszej stronie.
W roku bieżącym opieki nad chętnymi fotografami podjęła się pani Monika Piękoś. Z całą pewnością będzie co oglądać! Wybór najlepszych prac przeznaczonych do umieszczenia na szkolnej stronie internetowej dokonywany będzie zespołowo. To też jest nauka - nauka podejmowania wspólnych decyzji, ich uzasadniania, dokonywania krytyki i jej przyjmowania.
Przyroda - piękno łukowskiego krajobrazu, zmiany zachodzące w naturze wraz ze zmianami pór roku - to tegoroczny temat przewodni.
Początkującym artystom obiektywu życzymy wielu jak najciekawszych i najpiękniejszych ujęć!!!